• Nitra - Zlaté Moravce
 • Europe

  Aktuálne

  Read more ...

  Placement Tests

  placement

  Get an assessment of your language skills or simply practice for fun!

  Read more ...

  Online Learning

  iOL

  To inlingua Online Learning

  Read more ...

  Exercise of the week

  exercise

  Do you know a seven letter word for fun? Check your English regularly

  Read more ...

  inlingua Abroad

  Abroad

  Immerse yourself in a language and its culture. Find the right solution with inlingua.

  Read more ...

  inlingua International

  One of the world's leading language training organization with centers all over the world.

  Read more ...

  inlingua Penpals

  Practice your language skills while you make new friends all over the world.

  Read more ...

  Názory

  Read more ...

  inlingua Nitra

  facebook

  inlingua Nitra je prvá škola inlingua, otvorená na území Slovenskej republiky. Využíva všetky skúsenosti siete škôl inlingua International, vďaka ktorým je táto spoločnosť najväčšou v Európe. V súčasnosti ponúka vyučovanie jazykov a lingvistiských služieb pol miliónu klientov na celom svete.

  inlingua Nitra sa nachádza v centre mesta Nitra, v Starom Meste, iba 5 minút od Svätoplukovho námestia a Divadla Andreja Bagara. V okolí je mnoho parkovacích miest a súkromné parkovisko pre bicykle. Škola je umiestnená v poschodovom rodinnom dome, ktorý je upravený pre potreby jazykovej školy. Disponuje moderne vybavenými triedami, záhradou a balkónom, ktoré sú určené na oddych a relax. V škole je možnosť bezdrôtového pripojenia na internet.

  Ponuka výučby jazykov v inlingua Nitra je veľmi široká: angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština, slovenčina pre cudzincov atď. Máme špeciálne učebné programy zamerané na všeobecný jazyk (pre dospelých, mládež a deti), jazyky pre obchodné účely, špeciálne moduly obchodnej angličtiny, nemčiny, španielčiny a francúzštiny (presentation, negotiating, meetings, correspondence, finance,etc.) a vyučovanie cez internet (inlingua Online Learning) s najnovšou technológiou vyučovania jazykov. Naši študenti si okrem toho môžu vybrať, či chcú študovať v malej skupine, mini-skupine alebo individuálne.

  inlingua Nitra je zložená zo skupiny profesionálov a jej základným cieľom je poskytnúť svojim študentom kvalitné služby. Všetci naši profesori majú vzdelanie so zameraním na jazyky a majú bohaté skúsenosti s ich vyučovaním. Okrem toho pravidelne navštevujú semináre, školenia a kurzy, ktoré im pomáhajú aktualizovať a neustále vylepšovať techniky výučby.

  Služby inlingua Nitra sú zamerané na jednotlivcov, ale aj na firmy a inštitúcie. Naše testy jazykovej úrovne (Placement test) a hodnotiace testy sú vyvinuté skupinou expertov v našej centrále v Berne podľa veľmi prísnych pedagogických kritérií. inlingua Nitra ponúka aj prekladateľské a tlmočnícke služby so zvýhodnenými cenami pre našich individuálnych alebo firemných zákazníkov. Profesionalita a metodológia garantujú vedomosti a spokojnosť našich študentov a klientov. Pripojte sa k tisícom ľudí, ktorí sa učia s inlingua a čoskoro budete hovoriť jazykom, ktorý si vyberiete.

  Navštívte nás a kontaktujte nás! Naše kontaktné informácie nájdete v sekcii Kontakt

   

   

  facebook
  twitter
  Social Media
  spacer
  facebook
  spacer
  twitter
  spacer
  blog