• Nitra - Zlaté Moravce
 • Europe

  Aktuálne

  Read more ...

  Placement Tests

  placement

  Get an assessment of your language skills or simply practice for fun!

  Read more ...

  Online Learning

  iOL

  To inlingua Online Learning

  Read more ...

  Exercise of the week

  exercise

  Do you know a seven letter word for fun? Check your English regularly

  Read more ...

  inlingua Abroad

  Abroad

  Immerse yourself in a language and its culture. Find the right solution with inlingua.

  Read more ...

  inlingua International

  One of the world's leading language training organization with centers all over the world.

  Read more ...

  inlingua Penpals

  Practice your language skills while you make new friends all over the world.

  Read more ...

  Názory

  Read more ...

  Názory

  facebook

  “Jazykovej škole inlingua môžem len a len poďakovať za kvalitnú výučbu, ochotný a milý personál a v neposlednom rade za vedomosti a schopnosti zo španielskeho jazyka, ktoré mi pomôžu v ďalšom štúdiu a práci v zahraničí.
  inlingua mi v krátkom čase poskytla individuálne hodiny španielčiny so španielsky hovoriaci lektormi, ktoré mi plnohodnotne nahradili semester až dva na inej jazykovej škole.
  Dosiahla som očakávanú úroveň gramatickej aj verbálnej znalosti cudzieho jazyka a získala certifikát.

  Lekcie prebiehali v priateľskej a uvoľnenej atmosfére, lektori sa prispôsobili môjmu tempu a plne sa venovali študijnému plánu s cieľom dosiahnuť pokrok.

  Jazykovú školu inlingua odporúčam každému začiatočníkovi aj pokročilému študentovi cudzieho jazyka, hlavne tým, ktorí sa obávajú konverzácie alebo majú zlé skúsenosti z iných jazykových škôl alebo potrebujú za krátky čas dosiahnuť výsledky.”

  Bc. Eva Kozlová
  Hodiny španielčiny v jazykovej škole Inlingua Nitra sú pre mňa samotného ako učiteľa jazykov v prvom rade veľkou zárukou kvality a profesionality zo strany vyučujúceho (César de Miguel). Počas viacročnej skúsenosti v rámci súkromných one-to-one hodín som sa nikdy nemusel zamýšľať nad kvalitou za ktorú platím. Tá bola a doteraz je základom v celkovom prístupe školy k študentom. Vždy pripravené dynamické hodiny zamerané aj na opakovanie a utvrdzovanie učiva z minulosti, kde prvoradým cieľom zostáva napriek všetkému zvládnutie správnej komunikácie na zodpovedajúcej úrovni žiaka, sú tým čo odporúčam všetkým študentom s úprimným záujmom o zvládnutie cudzieho jazyka.

  inligua Nitra? To najlepšie v Nitre ak chcete skutočne zvládnuť cudzí jazyk poctivou prácou.”

  Michal Vančo, PhD

  „Chcem sa s Vami podeliť s mojimi skúsenosťami z dovolenky, kde sme hovorili anglicky ,pretože priateľ mojej dcéry je angličan. Po roku chodenia do inlingua školy možem vyhodnotiť, že som dokázala lepšie rozumieť anglicky a lepšie sa zapojiť do rozhovoru, ako dovolenky predtým. Dokonca anglický priateľ mojej dcéry konštatoval pokrok. Takže milý Martin, ďakujem. Je to spôsob akým učíte, veľa konverzácie, sumarizácia gramatiky Vami na konci lekcie a hlavne Vaše vetičky – toto je dôležité slovíčko,…toto je dobrá fráza…,no a zmysel pre humor pri našom “intenzívnom snažení ” hovoriť anglicky.
  Ešte raz vďaka. Nemôžem nespomenúť Henrietu, ktorá vytvára príjemnú atmosféru na recepcii, je ústretová telefonicky aj osobne, moja kolegyňa na angličtine hovorí, že pri telefonickom kontakte s Henrietou sa rozhodla pre inlingua školu.

  Prajem Vám veľa profesionálnych úspechov v tejto inštitúcii a aj veľa osobných úspechov.“

  I.M.

  „Do jazykovej školy inlingua som sa prihlásil na odporúčanie priateľov, keď som hľadal miesto, kde by som sa mohol popri práci zdokonaľovať v angličtine. Vyhovovala mi možnosť zapísať sa do skupiny zodpovedajúcej mojej jazykovej úrovni, a tiež možnosť navštevovať školu vo večerných hodinách. Metódy, ktoré uplatňujú, môžem odporučiť všetkým, ktorí chcú vedieť používať jazyk v komunikácii, pohotovo reagovať v rôznych situáciách a osvojiť si súčasnú podobu jazyka s ohľadom na aktuálne témy dnešného sveta. Popri interaktívnej forme výučby v skupine som si neustále zdokonaľoval aj gramatiku jazyka, ale aktívna komunikácia tvorila vždy základ, čo podľa môjho názoru veľmi dobre vyhovuje požiadavkám súčasnej spoločnosti.“

  Mgr. Peter Žiak

  Viac názorov a hodnotenie našej školy nájdete aj TU.

  facebook
  twitter
  Social Media
  spacer
  facebook
  spacer
  twitter
  spacer
  blog